Home » POS pokladny » POS pokladna CHD 8700 touch

POS pokladna CHD 8700 touch

Moderní dotykové pokladny už nejsou k vidění jen v restauracích, ale pronikly také do různých typů prodejen. A není se čemu divit. Jsou nejen moderní, ale i spolehlivé a zkrátka výjimečné, a to nejen svými funkcemi, ale i designem.Pokladny POS, EET s pokladním systémem POS pokladna CHD 8700 touch

Na první pohled vás zaujme plochý bezrámečkový dotykový 15″ displej, na jehož boku je vestavěná čtečka magnetických karet MSR. Zajímavá je celokovová a robustní konstrukce krytu vyrobeného z kvalitní litiny.

Tento model vyniká svou extrémní tichostí, protože v sobě nemá zabudovaný ventilátor.
O pokladně v místě prodeje tak ani nevíte. Aby se CHD 8700 nepřehřála, disponuje unikátním bezvětrákovým chlazením. Absence ventilátoru má i další pozitiva. Do pokladny se nedostávají nežádoucí nečistoty a spotřeba energie je nižší.

Do této dotykové pokladny je vestavěná čtečka magnetických MSR. K CHD 8700 je možné připojit mnoho typů příslušenství jako je například pokladní tiskárna, pokladní zásuvka či klávesnice. Novým komunikačním kanálem s vašimi zákazníky se může stát multimediální externí zákaznický displej, který k pokladně připevníte. Pokladna CHD 8700 je počítačové zařízení, které využijete také jako nezbytnou součást pokladního systému.

K produktu poskytujeme i servisní služby.

Pořizovací cena 29.980,- Kč bez DPH včetně kapacitního dotekového displeje

Technický popis: FANLESS, CPU Quad Core 2 GHz, 4GB DDR3, 64 GB SSD, 5x USB, 4x RS232, 1x Ethernet, 1x VGA, 1x pokl. zásuvka,  VESA 100


Leave a comment